Logo

Tomáš Volf

Kancelář, 200 m2, Pečky

Pečky

Popis

Nabízím k pronájmu kanceláře v administrativní budově obci Pečky - okrajová část obce. V budově je celkem 6 kanceláří, kuchyňka, toalety pro může a ženy, šatny a jídelna s dovozem obědů. Vytápění je zajištěno plynovým kondenzačním kotlem. Na plášti budovy je umístěna fotovoltaická elektrárna ke snížení nákladů za elektřinu. Část kanceláří je klimatizovaná. Budova je v oploceném areálu s hlídáním. Parkování je možné před budovou a na přilehlém parkovišti. K pronájmu kanceláří je možné pronajmout i skladovací prostory v přilehlé hale. Aktuálně bylo dokončení zpevnění plochy dvoru pro nákladní techniku. Rád Vás osobně přivítám na prohlídce kanceláří a sdělím veškeré informace. Cena za pronájem na dohodě.
ID zakázky 2760233
Druh objektu Zděná
Stav objektu Bezvadný
Užitná plocha 200 m2

Kontaktujte mě

K nemovitosti zajistíme

Financování

Financování

Zajistíme nejvýhodnější financování nového domova. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro vás.

Energie

Energie

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod zajistíme za Vás.

Interiéry

Interiéry

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojištění

Pojištění

Chráníme váš majetek. Ať už potřebujete pojištění ochrany majetku proti požáru či povodni, pojištění proti úrazům nebo neschopnosti splácet, navrhneme vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek bank a pojišťoven.

Investice

Investice

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Technologie

Technologie

Nabízíme řešení hybridních fotovoltaických elektráren a chytrého bydlení ve spolupráci se společností LOXONE, pro maximální efektivitu a úsporu energií ve vašem novém domově.

Stěhování

Stěhování

Pomůžeme vám ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků a rádi vás do nového domova i přestěhujeme.