Logo

Tomáš Volf

Kancelář, 60 m2, Pardubice

Pardubice

Popis

Podnájem kanceláří o celkové velikosti 60 m2 (rozložení a velikosti místností dle přiloženého půdorysu). Vstup do domu je možný z ulice a z parkoviště za domem. Všechna okna z kanceláří vedou do ulice 17. listopadu. Jedná se o 1/2 prostoru 1. patra vč. vlastní kuchyňky a toalet. V případě požadavků je možné pronajmout celé patro. Ke kancelářím je možné pronajmout parkovací místa za domem 1000 Kč za vozidlo a měsíc. Vytápění je řešeno plynovým kotlem - platby rozpočtem. Nájemné vč. DPH 16 940 Kč + zálohy na energie 5 200 Kč. Kauce 1x nájemné vč. energií. Odměna RK 1x nájemné bez energií.

16 940 Kč / měsíc

ID zakázky 2934693
Druh objektu Zděná
Stav objektu Bezvadný
Užitná plocha 60 m2

Kontaktujte mě

K nemovitosti zajistíme

Financování

Financování

Zajistíme nejvýhodnější financování nového domova. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro vás.

Energie

Energie

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod zajistíme za Vás.

Interiéry

Interiéry

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojištění

Pojištění

Chráníme váš majetek. Ať už potřebujete pojištění ochrany majetku proti požáru či povodni, pojištění proti úrazům nebo neschopnosti splácet, navrhneme vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek bank a pojišťoven.

Investice

Investice

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Technologie

Technologie

Nabízíme řešení hybridních fotovoltaických elektráren a chytrého bydlení ve spolupráci se společností LOXONE, pro maximální efektivitu a úsporu energií ve vašem novém domově.

Stěhování

Stěhování

Pomůžeme vám ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků a rádi vás do nového domova i přestěhujeme.