Logo

Tomáš Volf

Obchod, 32 m2, Pardubice

Pardubice

Popis

Podnájem obchodních prostor o velikosti 32 m2 (dvě částečně oddělené místnosti) s vlastním umyvadlem v místnosti. V místnostech jsou dvě velké výlohy na ulici + boční vchod přes chodbu. K místnostem náleží vlastní toaleta na patře. Ideální prostory pro obchod, zdravotní služby, kosmetika, pedikůra atd. Bezbariérový přístup. Prostor je klimatizovaný. Možnost pronájmu parkovacího místa za budovou 1 000 Kč/ m vč. DPH. Zálohy na energie jsou 4 500 Kč/m. Kauce 1x nájem. Odměna RK měsíční nájem bez energií. Rád Vás přivítám na prohlídce prostor.

11 979 Kč / měsíc

ID zakázky 2931948
Druh objektu Zděná
Stav objektu Bezvadný
Užitná plocha 32 m2

Kontaktujte mě

K nemovitosti zajistíme

Financování

Financování

Zajistíme nejvýhodnější financování nového domova. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro vás.

Energie

Energie

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod zajistíme za Vás.

Interiéry

Interiéry

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojištění

Pojištění

Chráníme váš majetek. Ať už potřebujete pojištění ochrany majetku proti požáru či povodni, pojištění proti úrazům nebo neschopnosti splácet, navrhneme vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek bank a pojišťoven.

Investice

Investice

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Technologie

Technologie

Nabízíme řešení hybridních fotovoltaických elektráren a chytrého bydlení ve spolupráci se společností LOXONE, pro maximální efektivitu a úsporu energií ve vašem novém domově.

Stěhování

Stěhování

Pomůžeme vám ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků a rádi vás do nového domova i přestěhujeme.