Logo

Tomáš Volf

Ostatní komerční prostor, 430 m2, Kostelec nad Orlicí

Kostelec nad Orlicí

Popis

Prodej komerční nemovitosti o užitné ploše 430 m2, která se nachází na pozemku o rozloze 289 m2 jehož zastavená plocha je 180 m2. Na pozemku jsou dvě parkovací místa, přístavba pro skladování přepravek. Nemovitost prošla v roce 2005 celkovou rekonstrukcí. Aktuálně je nemovitost využívána, jako pekárna, nicméně jedná se o nemovitost pro komerční využití - výrobu, skladování. Aktuálně je pekárna vybavena velice kvalitními stroji: pec od Lucemburského výrobce Hein, hnětač od Italského výrobce SanCassiano a další. Pekárna je stále v provozu a denně se zde peče čerstvé pečivo. Vybudovaná síť odběratelů, zajišťuje okamžitý příjem. Součástí objektu je obchod pro prodej pečiva a doplňkového zboží. Nemovitost je bez zatížení (zástavy). Při aktuálním prodejní ceně a stávajícím provozu, je návratnost spočítána na 6-8 let. Rád Vám poskytnu více informací na osobní prohlídce.

5 400 000 Kč

Hypotéční kalkulačka
od 25 046 Kč měsíčně

ID zakázky 2813012
Druh objektu Zděná
Stav objektu Bezvadný
Plocha pozemku 289 m2
Užitná plocha 430 m2

Kontaktujte mě

K nemovitosti zajistíme

Financování

Financování

Zajistíme nejvýhodnější financování nového domova. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro vás.

Energie

Energie

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod zajistíme za Vás.

Interiéry

Interiéry

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojištění

Pojištění

Chráníme váš majetek. Ať už potřebujete pojištění ochrany majetku proti požáru či povodni, pojištění proti úrazům nebo neschopnosti splácet, navrhneme vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek bank a pojišťoven.

Investice

Investice

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Technologie

Technologie

Nabízíme řešení hybridních fotovoltaických elektráren a chytrého bydlení ve spolupráci se společností LOXONE, pro maximální efektivitu a úsporu energií ve vašem novém domově.

Stěhování

Stěhování

Pomůžeme vám ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků a rádi vás do nového domova i přestěhujeme.