Logo

Tomáš Volf

Rodinný dům, 184 m2, Chotěboř

Chotěboř

Popis

Prodej rodinného domu 3+1 o velikosti obytné plochy 97 m2 ve 2 NP a 62 m2 v 1. NP a zahradou o velikosti 368 m2. Dům má novou střechu z pálených tašek s úpravou Engoba.. Dispozice domu ve 2. NP (vchod z ulice) - 3 obytné pokoje + kuchyň. V 1. NP jsou další 3 pokoje k rekonstrukci a užívaná dílna. U domu je garáž na osobní automobil. Půda má velikost 96 m2. Na pozemku je betonový dvorek a zahrada se vzrostlými ovocnými stromy. Dům je situován nad údolím s krásným výhledem, v klidné části Chotěboře pod kostelem. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem + el. přímotopy. Ohřev vody- bojler. Rád Vás přivítám na prohlídce domu. Bidli nabízí tuto nemovitost s Dotovanou hypotékou. S vlastními zdroji 1 020 000 Kč budete mít měsíční splátku pouze 11 081 Kč

3 650 000 Kč

Hypotéční kalkulačka
od 16 929 Kč měsíčně

ID zakázky 2259890
Druh objektu Jiná
Stav objektu Dobrý
Plocha pozemku 589 m2
Užitná plocha 184 m2

Kontaktujte mě

K nemovitosti zajistíme

Financování

Financování

Zajistíme nejvýhodnější financování nového domova. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro vás.

Energie

Energie

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod zajistíme za Vás.

Interiéry

Interiéry

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojištění

Pojištění

Chráníme váš majetek. Ať už potřebujete pojištění ochrany majetku proti požáru či povodni, pojištění proti úrazům nebo neschopnosti splácet, navrhneme vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek bank a pojišťoven.

Investice

Investice

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Technologie

Technologie

Nabízíme řešení hybridních fotovoltaických elektráren a chytrého bydlení ve spolupráci se společností LOXONE, pro maximální efektivitu a úsporu energií ve vašem novém domově.

Stěhování

Stěhování

Pomůžeme vám ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků a rádi vás do nového domova i přestěhujeme.