Logo

Tomáš Volf

Sklady, 341 m2, Pardubice

Pardubice

Popis

Pronájem výrobních a skladovacích prostor o celkové velikosti 296 m2. Zděná skladovací hala o rozměrech 13 m x 12 m a výškou stropu 3,7 m. Venkovní sklad o velikosti 9,6 m x 14,6 m v průmyslovém areálu: Černá za Bory. Skladovací hala je vytápěná ústřední topením. Vjezdová vrata o šířce 2,2 m a výšce 2,48 m2. Nosnost podlahy je 2000 kg/m2. V hale je vytvořeno zázemí: toalety, sprcha a kancelář. Užitná plocha výrobní haly je 131 m2. Vrata do výrobní haly jsou 2,2 x 2,4 m. Venkovní sklad je oplocený a uzamykatelný. Přístup do průmyslového areálu je 24/7 a vjezdem o šířce 3,5 m a výšce 4,1 m. Měsíční pronájem bez energií je 40 000 Kč bez DPH. Měsíční platby za energie při běžném provozu zhruba 3 000 Kč bez DPH. (voda, el. plyn). Odměna RK je měsíční nájemné + DPH Rád Vám poskytnu více informací a osobně Vám skladovací prostory představím.
ID zakázky 2918478
Druh objektu Zděná
Stav objektu Bezvadný
Užitná plocha 341 m2

Kontaktujte mě

K nemovitosti zajistíme

Financování

Financování

Zajistíme nejvýhodnější financování nového domova. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro vás.

Energie

Energie

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod zajistíme za Vás.

Interiéry

Interiéry

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojištění

Pojištění

Chráníme váš majetek. Ať už potřebujete pojištění ochrany majetku proti požáru či povodni, pojištění proti úrazům nebo neschopnosti splácet, navrhneme vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek bank a pojišťoven.

Investice

Investice

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Technologie

Technologie

Nabízíme řešení hybridních fotovoltaických elektráren a chytrého bydlení ve spolupráci se společností LOXONE, pro maximální efektivitu a úsporu energií ve vašem novém domově.

Stěhování

Stěhování

Pomůžeme vám ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků a rádi vás do nového domova i přestěhujeme.