Logo

Tomáš Volf

St. parcela, Chroustovice

Chroustovice

Popis

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Nabízím k prodeji stavební pozemek ve městci Chroustovice v zástavbě rodinných domů. K pozemku vede obecní asfaltová silnice. Na pozemku je elektřina, voda, kanalizace a plyn. Jedná se o stavební pozemek k výstavbě rodinného domu pro bydlení. Celková rozloha pozemku je 644 mě. Obec Chroustovice je nyní 5 min. od nájezdu na dálnici D11, do Prahy je to z obce 60 min. na Černý Most. V obci je veškeré občanské vybavení,obvodní lékař, zubař, 17 učebních oborů na učilišti, nádherný barokní zámek, sportovní spolky a mnoho cyklistických a turistických tras. Základní škola a školka. Rád Vám poskytnu více informací o stavebním pozemku a přivítám Vás osobně na prohlídce.

1 890 000 Kč

Hypotéční kalkulačka
od 8 766 Kč měsíčně

ID zakázky 2718010
Plocha pozemku 644 m2

Kontaktujte mě

K nemovitosti zajistíme

Financování

Financování

Zajistíme nejvýhodnější financování nového domova. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro vás.

Energie

Energie

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod zajistíme za Vás.

Interiéry

Interiéry

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojištění

Pojištění

Chráníme váš majetek. Ať už potřebujete pojištění ochrany majetku proti požáru či povodni, pojištění proti úrazům nebo neschopnosti splácet, navrhneme vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek bank a pojišťoven.

Investice

Investice

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Technologie

Technologie

Nabízíme řešení hybridních fotovoltaických elektráren a chytrého bydlení ve spolupráci se společností LOXONE, pro maximální efektivitu a úsporu energií ve vašem novém domově.

Stěhování

Stěhování

Pomůžeme vám ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků a rádi vás do nového domova i přestěhujeme.