Logo

Tomáš Volf

St. parcela, Chvojenec

Chvojenec

Popis

Prodej stavebního pozemku v obci Chvojenec. Pozemek jsou zasíťovaný (obecní voda, elektřina a kanalizace). K pozemku vede obecní cesta z hlavní silnice. Nový majitel se bude podílet s ostatními pozemky na zpevnění příjezdové cesty. Součástí prodeje je zpracovaná studie na dvoupatrový rodinný dům 6+kk s možností převodu zaplacené zálohy na dokončení PD po podání stavebního povolení. K pozemku je taktéž zpracována hydrogeologická studie. Pozemek je situován jižní stranou směrem k poli, tedy jižní strana pozemku bude nestíněná. Z pozemku je výhled na hrad Kunětická hora. Skvělá poloha 10 min. do Hradce Králové a 10 min. na nájezd D11. Rád Vám poskytnu více informací pozemku. Budu se těšit na osobní setkání při prohlídce.

3 990 000 Kč

Hypotéční kalkulačka
od 18 506 Kč měsíčně

ID zakázky 2872403
Plocha pozemku 1 163 m2

Kontaktujte mě

K nemovitosti zajistíme

Financování

Financování

Zajistíme nejvýhodnější financování nového domova. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro vás.

Energie

Energie

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod zajistíme za Vás.

Interiéry

Interiéry

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojištění

Pojištění

Chráníme váš majetek. Ať už potřebujete pojištění ochrany majetku proti požáru či povodni, pojištění proti úrazům nebo neschopnosti splácet, navrhneme vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek bank a pojišťoven.

Investice

Investice

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Technologie

Technologie

Nabízíme řešení hybridních fotovoltaických elektráren a chytrého bydlení ve spolupráci se společností LOXONE, pro maximální efektivitu a úsporu energií ve vašem novém domově.

Stěhování

Stěhování

Pomůžeme vám ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků a rádi vás do nového domova i přestěhujeme.