Logo

Tomáš Volf

St. parcela, Pardubice

Pardubice

Popis

Prodej stavebního pozemku o výměře 1790 m2 v krásné přírodě nedaleko hřebčína. Inženýrské sítě (voda, elektřina a kanalizace) jsou v příjezdové cestě u pozemku. K pozemku vede asfaltová příjezdová cesta. Za vzrostlými stromy je výběh pro koně a zahrádkářská kolonie. Pozemek je možné rozdělit na více stavebních parcel. Pozemek nabízí velké soukromí v blízkosti krásné přírody a krátké dojezdové vzdálenosti do Pardubic. V obci je zajištěna městská autobusová doprava. Rád Vás osobně přivítám při prohlídce tohoto krásného pozemku.

9 900 000 Kč

Hypotéční kalkulačka
od 45 918 Kč měsíčně

ID zakázky 2987959
Plocha pozemku 1 537 m2

Kontaktujte mě

K nemovitosti zajistíme

Financování

Financování

Zajistíme nejvýhodnější financování nového domova. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro vás.

Energie

Energie

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod zajistíme za Vás.

Interiéry

Interiéry

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojištění

Pojištění

Chráníme váš majetek. Ať už potřebujete pojištění ochrany majetku proti požáru či povodni, pojištění proti úrazům nebo neschopnosti splácet, navrhneme vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek bank a pojišťoven.

Investice

Investice

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Technologie

Technologie

Nabízíme řešení hybridních fotovoltaických elektráren a chytrého bydlení ve spolupráci se společností LOXONE, pro maximální efektivitu a úsporu energií ve vašem novém domově.

Stěhování

Stěhování

Pomůžeme vám ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků a rádi vás do nového domova i přestěhujeme.