Logo

Tomáš Volf

Výrobní objekt, 1000 m2, Plaňany

Plaňany

Popis

Pronájem výrobní haly pro kovo-výrobu vč. zařízení. Výrobní hala je přímo v obci Plaňany. Pronájem je vč. strojního zařízení. Jedná se o 3 výrobní haly + sklad + sociální zařízení vč. sprch. V objektu je rozvod tlakového vzduchu, rozvod vody a elektřiny. Vytápění je plynovými teplomety - Sahara. Výrobní haly jsou na pozemku 4 000 m2. Objekt je napojen na městskou vodu a kanalizaci, na pozemku je vlastní studna. Parkování je zajištěno v areálu. Ideální pronájem pro kovovýrobu, zámečnictví atd. Rád Vám sdělím více informací a přivítám na osobní prohlídce areálu. Měsíční nájemné je dohodou.

60 Kč / m2 / měsíc

ID zakázky 2733249
Druh objektu Zděná
Stav objektu Dobrý
Plocha pozemku 4 500 m2
Užitná plocha 1 000 m2

Kontaktujte mě

K nemovitosti zajistíme

Financování

Financování

Zajistíme nejvýhodnější financování nového domova. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro vás.

Energie

Energie

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod zajistíme za Vás.

Interiéry

Interiéry

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojištění

Pojištění

Chráníme váš majetek. Ať už potřebujete pojištění ochrany majetku proti požáru či povodni, pojištění proti úrazům nebo neschopnosti splácet, navrhneme vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek bank a pojišťoven.

Investice

Investice

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Technologie

Technologie

Nabízíme řešení hybridních fotovoltaických elektráren a chytrého bydlení ve spolupráci se společností LOXONE, pro maximální efektivitu a úsporu energií ve vašem novém domově.

Stěhování

Stěhování

Pomůžeme vám ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků a rádi vás do nového domova i přestěhujeme.